Zwrot

Procedura zwrotu : 

  • Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu POBIERZ
  • Zabezpiecz i zapakuj zwracane produkty wraz z oryginalnym opakowaniem. Prosimy NIE OKLEJAĆ opakowań bezpośrednio taśmą/etykietami - opakowanie stanowi część zakupionego produktu i jest przekazywane do dalszego użytku. 
  • Do paczki dołącz dowód zakupu: paragon/fakturę oraz wypełniony formularz zwrotu. 
  • Zwrotu wpłaty dokonamy w ciągu 14 dni od daty przyjęcia zwrotu.
  • Prosimy nie odsyłać paczek za pobraniem oraz do paczkomatów. Zwrot powinien dotrzeć na nasz adres podany poniżej.

Adres do zwrotów:

Layanabell

ul. Rynek Podgórski 12/33

30-518 Kraków

*tel. dla kuriera 607 126 750*1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie LayanaBell produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827)
2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik w wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy. Równocześnie informujemy, że powiadomienie mailowe o chęci zwrócenia produktu nie powoduje wstrzymania biegu terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży. 
3. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa klient. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać odpowiednio zapakowany i zabezpieczony, opakowany w w oryginalne opakowanie . Towar musi być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami (metki i nienaruszona plomba sznurkowa), dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży (dowodem sprzedaży-fakturą/paragonem) oraz formularzem zwrotu.
4. Zwracany Towar nie może posiadać oznak użytkowania. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru lub obniżyć jego wartość w przypadku gdy produkt będzie nosił ślady użytkowania ( np. brak oryginalnego zamocowania metki, ślady makijażu/balsamu/samoopalacza, uszkodzenia materiału, ślady wszelkich środków zapachowych takich jak perfumy, środki piorące itd. )

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl